Súbor talentov

Talent pool je miesto alebo databáza, kde manažéri ľudských zdrojov a náboroví pracovníci ukladajú najlepšie a najsľubnejšie talenty na jednotlivé pozície. Do skupiny talentov môžu patriť nielen kandidáti, ktorí sa sami uchádzali o pracovné miesto, ale aj odporúčaní alebo sami vybraní kandidáti. Zásoba talentov preto zahŕňa širokú škálu uchádzačov z rôznych zdrojov.

Načo je potrebné vytvoriť skupinu talentov?

Keď otvárate nové pracovné miesto, nepochybne chcete odfiltrovať najlepších kandidátov od tých menej zaujímavých. Systematická práca so skupinou talentov je veľmi jednoduchá. Stačí si pozrieť aktualizovaný zoznam a vybrať si z uložených talentov. Vďaka fondu talentov tak:

  • budete mať vždy okamžitý prístup k najlepším ľuďom
  • skrátiť čas náboru
  • znížiť náklady na nábor zamestnancov.
  • zlepšiť celkovú kvalitu náboru.

Mať všetkých nádejných kandidátov na jednom mieste je určite skvelá investícia, ktorá vám uľahčí život a v mnohých ohľadoch zefektívni proces náboru.

Ako vytvoriť skupinu talentov v Sloneeku?

Vytvorenie vlastnej skupiny talentov nie je zložité. Na stránke
Slony
máte ho automaticky zabudovaný do
modul ATS
a môžete okamžite začať využívať jeho výhody.

Existujú dva spôsoby, ako pridať kandidátov do databázy talentov. Prvým je klasický prípad, keď vytvoríte a zdieľate nové pracovné miesto a uchádzači sa oň začnú uchádzať. Okrem toho, že ich môžete presúvať medzi fázy náboruktoré si vopred pripravíte, máte tiež možnosť presunúť ich do fondu talentov. Zvyčajne ide o situáciu, keď kandidáta nemôžete zamestnať hneď, ale chcete si udržať jeho kontakt.

Druhým spôsobom je manuálne pridávanie kandidátov do zoznamu talentov. Dostali ste odporúčanie? Vezmite ho k Sloniemu mužovi! 🐘Keď v budúcnosti otvoríte novú pozíciu, nie je nič jednoduchšie, ako sa vrátiť k uloženým kandidátom v zozname talentov a osloviť ich s ponukou na spoluprácu.

Vyskúšajte si náš náborový proces zadarmo a bez starostí na 14 dní a presvedčte sa, aký intuitívny a efektívny nástroj na vyhľadávanie talentov to je.

Sme tu pre vás

Môžeme vám pomôcť?

Naši odborníci vám odpovedia na všetky otázky, prevedú vás systémom Sloneek a pomôžu vám transformovať vaše HR na moderné komplexné riešenie.

  • Špičkový onboarding
  • Predstavenie všetkých funkcionalít
  • Prezentácia a ponuka vášmu HR na mieru
  • Odpovieme na všetky otázky
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechajte nám kontakt, ozveme sa vám.