ezgif.com-gif-maker (4)

Vieme, po čom ideme 👉 Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Po práci môžeme vypnúť. Hoci často spolu opäť relaxujeme 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Čo nevieme, to sa naučíme. Vieme toho dosť, ale nie dosť na to, aby sme sa prestali učiť 😎

Zoznámte sa s naším stádom

Všetci dobre vieme, o čo nám ide.

Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete.

- Nič nás nezastaví 💪
Milan_Filip

Peter, Filip, Vašek a Milan sú zakladateľmi spoločnosti Sloneek.

History

Takto sa to začalo. V kuchyni, na stole a s energetickými nápojmi.

IMG20221216142640

David je kľúčovou osobnosťou nášho tímu pre šťastie. Bol tiež prvý, kto zvládol, pochopil a nastavil Sloneekza 2 dni. Je to teda živý dôkaz toho, že naša aplikácia nie je až taká zložitá:) Moravák telom i dušou. Ako bývalý profesionálny tenista a tréner vie o starostlivosti o zákazníkov viac, ako by ste si mysleli.

Veríme v náš produkt

Spoločne pracujeme na vytvorení najlepšieho HR systému vo vesmíre a evanjelizujeme svet HR. Všetci veríme, že stojíme pri zrode niečoho, čo má veľkú budúcnosť a veľký vplyv na svet práce.
Tento odkaz to vystihuje najlepšie -> „make HR super human“🙂

-
image 45

Radim,🚂 hnací síla marketingového týmu. „NIE“ pre neho nie je odpoveď a slovo „nemožné“ asi ani nemá v slovníku :)) Prekvapivo sa niekedy dokáže aj vypnúť. Vo voľnom čase je veľkým fanúšikom burzy a svojho francúzskeho buldočka Stellu.

IMG_5799

Sebastian je 🚀 ktorého príchod vystrelil náš predaj do pozoruhodných čísel. Vyniká prirodzenosťou, proklientským prístupom a tímovým duchom. Náš prvý spoločný teambuilding nám navždy zostane v pamäti!

Sme jeden tím

Zdá sa to neuveriteľné, ale bez ohľadu na to, ako dlho sme v Sloneeku, máme pocit, že sa všetci poznáme oveľa dlhšie, ako je skutočnosť. Slovné spojenie „pomáhať si navzájom“ pre nás nie je módnym slovom, ale realitou, do ktorej sa nemusíme nútiť, pretože je pre nás prirodzenejšia ako príroda. Pracujeme na diaľku, ale stále spolu.

- Naše hodnoty
Axa pes

Psík Axi starostlivo dohliada na to, aby každý robil to, čo má 😅 .

Spolu

Kto nič nerobí, nič nepokazí!

- Zachytené v konferenčnej miestnosti na stene
Devel

Iba Julka môže prinútiť našich vývojárov, aby sa spoločne odfotili. Pretože sa jej všetci boja 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč je naším generálnym riaditeľom.

Stál pri zrode prvej verzie Sloneek, ktorý programoval vo svojom voľnom čase. Prvýkrát vyslovil aj budúci názov aplikácie, ktorý sme potom len previedli do fonetickej podoby. Filip je absolventom Katedry informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Hral súťažne ľadový hokej za HC Košice a jeho pozitívny vzťah k športu ho neopustil. V súčasnosti je pravidelným firemným víťazom súťaže o najvyšší počet krokov prejdených za deň.

Marek

Marek Beran je kapitánom tímu Revenue. Jeho bubnovanie pomáha zvyšovať tempo a rýchlosť, akou so Sloneekom letíme vpred ☠️

Sme zodpovední za svoju prácu a za ostatných

Každému z nás záleží na dobre vykonanej práci. Ceníme si našu obrovskú flexibilitu a slobodu, ktorú vnášame do tímu vďaka našej zodpovednosti za naše úlohy a našu úlohu. Na čomkoľvek sa zhodneme, to sa počíta.

- Naše hodnoty
Milan2
image 46

Sima vnáša do produktového tímu poriadok, jasnú víziu a organizáciu. Dlhé rozhovory s náborovými pracovníkmi viedli k tomu, že vývoj našej aplikácie sa uberá správnym smerom. Simi je veľkou fanúšičkou kníh, dlhých a podnetných rozhovorov a tém, ktoré spoločnosť potláča.

zakopane

Milujeme hory. Niekedy na ne chodíme aj spolu.

Party_time

Tvrdo pracujte – tvrdo sa zabávajte. Veľmi ťažké.

No filter

Bez preháňania. Je to ťažká práca…

Filec

Filec. Je vedúcim vývoja front-endu.

Rozbíja predstavu, že vývojári sú neupravení, mastní bradatí chlapi.

Hory

Choďte do toho naplno. Nie zlé počasie. Len zle oblečení lyžiari.

Ideme na bomby a máme pohon

Niekedy je to s nami ťažké. Všetci sa zapájame do diskusií o našom produkte a o tom, ako budeme čo robiť, takže nás občas treba moderovať 🙂 Každý z nás dáva do svojej práce „niečo navyše“ a na všetko sa pozeráme z viacerých strán, pretože len tak sa spoločne a postupne dopracujeme k cieľu. Stále sa učíme – slovné spojenie„náročné prostredie“ je asi najlepším spôsobom, ako to vyjadriť – presne v takom prostredí tu žijeme.

-
Janko
Hecing2

Podnikové hecovanie – práve oznámené KPI vyvolávajú pobavenie aj zúfalstvo. Ale my meníme zúfalstvo na odhodlanie! 💪

Terka (1)

Naša Terka je zdravotník. Pomáha novým zákazníkom bezpečne zvládnuť často náročný prechod z papierovej na digitálnu formu. Má prax ako nikto iný. Je to skutočná záchrankyňa 🩸

Sme zdravo drzí

Čo pre nás znamená zdravá dravosť? Napríklad, že otvárame témy, ktoré sú vo svete ľudských zdrojov trochu tabu alebo kontroverzné. Radi dávame najavo, že sa „nebojíme“, a to sa prejavuje v našej internej aj externej komunikácii.

-
Nika

Nika je ďalšia šikovná žena v oddelení vývoja. Rada objavuje morský svet pri potápaní a energiu si dobíja pri prechádzkach alebo skákaní na trampolíne:)

Marticka
richard

Richard je obchodník ako remeň. Vyrába sa aj v Beskydách. Drsný, ale krásny. A možno práve preto miluje turistiku, cestovanie a… pitie rumu 🥃

Aris (1)

Psy sú veľkými priateľmi Sloneekovcov. Aris je však trochu iný. Je certifikovaný záchranár🫶

Board (1)
revenue_meet
Teambuilding
Sloneek_chopok

Paul. Nenápadný vzhľad, výrazný talent a vzťah k UX. Od prvého dňa, keď začal, nenechal nikoho na pochybách, že redizajn aplikácie je v naozaj dobrých rukách.