ezgif.com-gif-maker (4)

Vieme, po čom ideme 👉 Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Po práci môžeme vypnúť. Hoci často spolu opäť relaxujeme 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Čo nevieme, to sa naučíme. Vieme toho dosť, ale nie dosť na to, aby sme sa prestali učiť 😎

Zoznámte sa s naším stádom

Všetci dobre vieme, o čo nám ide.

Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete.

- Nič nás nezastaví 💪
Founders

Peter, Filip, Vašek a Milan sú zakladateľmi spoločnosti Sloneek.

History

Takto sa to začalo. V kuchyni, na stole a s energetickými nápojmi.

Julka

Julka. nášho marketingu. A tiež nevyčerpateľná studňa pozitívnej energie.

Vyštudovala psychológiu na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Rada si prevetrá hlavu na dlhých prechádzkach v horách a pri objavovaní nových miest 🏔 🔭.

image 45

Radim, hybná sila marketingového tímu. „NIE“ pre neho nie je odpoveď a slovo „nemožné“ asi ani nemá v slovníku :)) Prekvapivo sa niekedy dokáže aj vypnúť. Vo voľnom čase je veľkým fanúšikom burzy a svojho francúzskeho buldočka Stellu.

IMG_5799

Sebastian je raketou, ktorá s jeho príchodom vystrelila náš predaj do pozoruhodných čísel. Vyniká prirodzenosťou, proklientským prístupom a tímovým duchom. Prvý teambuilding nám navždy zostane v pamäti! 😀 Sebastian, vitaj na párty!

Axa pes

Psík Axi starostlivo dohliada na to, aby každý robil to, čo má 😅 .

IMG-20221021-WA0000

Stanka vnáša do nášho predaja šarm a pokoj. Jej energia a charizma sa prenáša prostredníctvom virtuálneho spojenia priamo na našich klientov. Pôvab južanských koreňov sa nedá len tak ľahko potlačiť. Stanka je partnerka, nevynechá žiadnu príležitosť na posilnenie našich česko-slovenských vzťahov.

IMG20221216142640

David je prvým členom nášho tímu šťastia. Bol tiež prvý, kto zvládol, pochopil a nastavil Sloneekza 2 dni. Je to teda živý dôkaz toho, že naša aplikácia nie je až taká zložitá:) Moravák telom i dušou. Ako bývalý profesionálny tenista a tréner vie o starostlivosti o zákazníkov viac, ako by ste si mysleli.

Spolu
Vasek Martin

Vasek Martin je v spoločnosti Sloneekzodpovedný za predaj a marketing.

Stál za prvým nápadom vytvoriť aplikáciu, ktorá by ľuďom pomohla odstrániť papier „žiadosti o voľno na zotavenie.“. V roku 2010 navrhol prvú podobu aplikácie, ktorá sa vtedy volala iDovolenka. Vyštudoval ekonómiu a marketing a v osobnom živote sa hlási k ideálom transhumanizmu. Je to otec, milovník bojových umení, tvrdý športovec, odolný chlap a evanjelista nízkosacharidového stravovania.

Kto nič nerobí, nič nepokazí!

- Zachytené v konferenčnej miestnosti na stene
Devel

Iba Julka môže prinútiť našich vývojárov, aby sa spoločne odfotili. Pretože sa jej všetci boja 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč vedie vývojový tím Sloneek.

Stál pri zrode prvej verzie Sloneek, ktorý programoval vo svojom voľnom čase. Prvýkrát vyslovil aj budúci názov aplikácie, ktorý sme potom len previedli do fonetickej podoby. V súčasnosti je vedúcim oddelenia vývoja. Filip je absolventom Katedry informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Hral súťažne ľadový hokej za HC Košice a jeho pozitívny vzťah k športu ho neopustil. V súčasnosti je pravidelným firemným víťazom súťaže o najvyšší počet krokov prejdených za deň.

Milan2

Milan Ratajje zodpovedný za spokojnosť zákazníkov a všetko, čo sa týka ľudských zdrojov.

Je jedným z najstarších členov tímu. Spolu s Vaškom stál pri zrode aplikácie iDovolenka. Je skúseným a praxou overeným personálnym poradcom. Väčšinou pracoval na veľkých organizačných zmenách alebo strategickom poradenstve v oblasti ľudských zdrojov pre manažment. Okrem starostlivosti o zákazníkov sa aktívne zapája do propagácie kompetenčného modelu rozvoja zamestnancov. Milan študoval andragogiku a marketing. V oboch oblastiach má aj doktorát. Milan je veľký milovník jedla, znalec vína, výborný kuchár a aktívny športovec.

image 46

Sima vnáša do produktového tímu poriadok, jasnú víziu a organizáciu. Dlhé rozhovory s náborovými pracovníkmi viedli k tomu, že vývoj našej aplikácie sa uberá správnym smerom. Simi je veľkou fanúšičkou kníh, dlhých a podnetných rozhovorov a tém, ktoré spoločnosť potláča.

Odber
zakopane

Milujeme hory. Niekedy na ne chodíme aj spolu.

Peter

Peter Hložný pracuje v spoločnosti Sloneekod jej vzniku a v súčasnosti je zodpovedný za vývoj softvéru celého backendu aplikácie. Peter vyštudoval Katedru informatiky na Technickej univerzite v Košiciach. Mimo práce je vášnivým cyklistom a oddaným hráčom počítačových hier. Je tiež veľmi skromný, preto je táto časť taká krátka 😇 .

Party_time

Tvrdo pracujte – tvrdo sa zabávajte. Veľmi ťažké.

No filter

Bez preháňania. Je to ťažká práca…

Ivanka

Ivanka. Prvá žena v Sloneek. Ale hlavne je to programátorka.

Je to jasný dôkaz, že vývoj SW nie je len doménou mužov!

Filec

Filec. Je vedúcim vývoja front-endu.

Rozbíja predstavu, že vývojári sú neupravení, mastní bradatí chlapi.

Miso

Mišo klame telom.

Teraz skúsený back-end a front-end kóder. Keď sa nahnevá, začne hovoriť „Šariš“. Hovorí sa, že je lepšie, keď nerozumieme…

Guzka_Brano

Keď ide o zábavu, chodíme v rodinných tandemoch. Julka a jej manžel sú však nedosiahnuteľní…

Hory

Choďte do toho naplno. Nie zlé počasie. Len zle oblečení lyžiari.

Ferata_team
vecere

Môžeme byť seriózni…