ezgif.com-gif-maker (4)

Vieme, po čom ideme 👉 Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Po práci môžeme vypnúť. Hoci často spolu opäť relaxujeme 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Čo nevieme, to sa naučíme. Vieme toho dosť, ale nie dosť na to, aby sme sa prestali učiť 😎

Zoznámte sa s naším stádom

Všetci dobre vieme, o čo nám ide.

Sloneek sa stane najpoužívanejším HR nástrojom medzi malými a strednými podnikmi na celom svete.

- Nič nás nezastaví 💪
Founders

Peter, Filip, Vašek a Milan sú zakladateľmi spoločnosti Sloneek.

History

Takto sa to začalo. V kuchyni, na stole a s energetickými nápojmi.

Julka

Julka. nášho marketingu. A tiež nevyčerpateľná studňa pozitívnej energie.

Vystudovala psychologii na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Hlavu si ráda vyvětrá na dlouhých procházkách po horách a při poznávání nových míst 🏔 🔭.. Teď má ale úplně jiné 👶 povinnosti.

Veríme v náš produkt

Spoločne pracujeme na vytvorení najlepšieho HR systému vo vesmíre a evanjelizujeme svet HR. Všetci veríme, že stojíme pri zrode niečoho, čo má veľkú budúcnosť a veľký vplyv na svet práce.
Tento odkaz to vystihuje najlepšie -> „make HR super human“🙂

- Naše hodnoty
image 45

Radim,🚂 hnací síla marketingového týmu. „NIE“ pre neho nie je odpoveď a slovo „nemožné“ asi ani nemá v slovníku :)) Prekvapivo sa niekedy dokáže aj vypnúť. Vo voľnom čase je veľkým fanúšikom burzy a svojho francúzskeho buldočka Stellu.

Sme jeden tím

Zdá sa to neuveriteľné, ale bez ohľadu na to, ako dlho sme v Sloneeku, máme pocit, že sa všetci poznáme oveľa dlhšie, ako je skutočnosť. Slovné spojenie „pomáhať si navzájom“ pre nás nie je módnym slovom, ale realitou, do ktorej sa nemusíme nútiť, pretože je pre nás prirodzenejšia ako príroda. Pracujeme na diaľku, ale stále spolu.

- Naše hodnoty
IMG_5799

Sebastian je 🚀 ktorého príchod vystrelil náš predaj do pozoruhodných čísel. Vyniká prirodzenosťou, proklientským prístupom a tímovým duchom. Náš prvý spoločný teambuilding nám navždy zostane v pamäti!

Axa pes

Psík Axi starostlivo dohliada na to, aby každý robil to, čo má 😅 .

IMG20221216142640

David je kľúčovou osobnosťou nášho tímu pre šťastie. Bol tiež prvý, kto zvládol, pochopil a nastavil Sloneekza 2 dni. Je to teda živý dôkaz toho, že naša aplikácia nie je až taká zložitá:) Moravák telom i dušou. Ako bývalý profesionálny tenista a tréner vie o starostlivosti o zákazníkov viac, ako by ste si mysleli.

Spolu
Vasek Martin

Vasek Martin je v spoločnosti Sloneek zodpovedný za medzinárodné predajné aktivity.

Stál za prvým nápadom vytvoriť aplikáciu, ktorá by ľuďom pomohla odstrániť papier „žiadosti o voľno na zotavenie.“. V roku 2010 navrhol prvú podobu aplikácie, ktorá sa vtedy volala iDovolenka. Vyštudoval ekonómiu a marketing a v osobnom živote sa hlási k ideálom transhumanizmu. Je to otec, milovník bojových umení, tvrdý športovec, odolný chlap a evanjelista nízkosacharidového stravovania.

Kto nič nerobí, nič nepokazí!

- Zachytené v konferenčnej miestnosti na stene
Devel

Iba Julka môže prinútiť našich vývojárov, aby sa spoločne odfotili. Pretože sa jej všetci boja 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč je naším generálnym riaditeľom.

Stál pri zrode prvej verzie Sloneek, ktorý programoval vo svojom voľnom čase. Prvýkrát vyslovil aj budúci názov aplikácie, ktorý sme potom len previedli do fonetickej podoby. Filip je absolventom Katedry informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Hral súťažne ľadový hokej za HC Košice a jeho pozitívny vzťah k športu ho neopustil. V súčasnosti je pravidelným firemným víťazom súťaže o najvyšší počet krokov prejdených za deň.

Sme zodpovední za svoju prácu a za ostatných

Každému z nás záleží na dobre vykonanej práci. Ceníme si našu obrovskú flexibilitu a slobodu, ktorú vnášame do tímu vďaka našej zodpovednosti za naše úlohy a našu úlohu. Na čomkoľvek sa zhodneme, to sa počíta.

- Naše hodnoty
Milan2

Milan Rataj je zodpovedný za spokojnosť zákazníkov a všetko, čo sa týka ľudských zdrojov.

Je jedným z najstarších členov tímu. Spolu s Vaškom stál pri zrode aplikácie iDovolenka. Je skúseným a praxou overeným personálnym poradcom. Väčšinou pracoval na veľkých organizačných zmenách alebo strategickom poradenstve v oblasti ľudských zdrojov pre manažment. Okrem starostlivosti o zákazníkov sa aktívne zapája do propagácie kompetenčného modelu rozvoja zamestnancov. Milan študoval andragogiku a marketing. V oboch oblastiach má aj doktorát. Milan je veľký milovník jedla, znalec vína, výborný kuchár a aktívny športovec.

Marek

Marek Beran je kapitánom tímu Revenue. Jeho bubnovanie pomáha zvyšovať tempo a rýchlosť, akou so Sloneekom letíme vpred ☠️

image 46

Sima vnáša do produktového tímu poriadok, jasnú víziu a organizáciu. Dlhé rozhovory s náborovými pracovníkmi viedli k tomu, že vývoj našej aplikácie sa uberá správnym smerom. Simi je veľkou fanúšičkou kníh, dlhých a podnetných rozhovorov a tém, ktoré spoločnosť potláča.

Odber
zakopane

Milujeme hory. Niekedy na ne chodíme aj spolu.

Peter

Peter Hložný pracuje v spoločnosti Sloneekod jej vzniku a v súčasnosti je zodpovedný za vývoj softvéru celého backendu aplikácie. Peter vyštudoval Katedru informatiky na Technickej univerzite v Košiciach. Mimo práce je vášnivým cyklistom a oddaným hráčom počítačových hier. Je tiež veľmi skromný, preto je táto časť taká krátka 😇 .

Party_time

Tvrdo pracujte – tvrdo sa zabávajte. Veľmi ťažké.

No filter

Bez preháňania. Je to ťažká práca…

Ivanka

Ivanka. Prvá žena v Sloneek. Ale hlavne je to programátorka.

Je to jasný dôkaz, že vývoj SW nie je len doménou mužov!

Filec

Filec. Je vedúcim vývoja front-endu.

Rozbíja predstavu, že vývojári sú neupravení, mastní bradatí chlapi.

Miso

Mišo klame telom.

Teraz skúsený back-end a front-end kóder. Keď sa nahnevá, začne hovoriť „Šariš“. Hovorí sa, že je lepšie, keď nerozumieme…

Guzka_Brano

Keď ide o zábavu, chodíme v rodinných tandemoch. Julka a jej manžel sú však nedosiahnuteľní…

Hory

Choďte do toho naplno. Nie zlé počasie. Len zle oblečení lyžiari.

Ideme na bomby a máme pohon

Niekedy je to s nami ťažké. Všetci sa zapájame do diskusií o našom produkte a o tom, ako budeme čo robiť, takže nás občas treba moderovať 🙂 Každý z nás dáva do svojej práce „niečo navyše“ a na všetko sa pozeráme z viacerých strán, pretože len tak sa spoločne a postupne dopracujeme k cieľu. Stále sa učíme – slovné spojenie„náročné prostredie“ je asi najlepším spôsobom, ako to vyjadriť – presne v takom prostredí tu žijeme.

- Naše hodnoty
Ferata_team
vecere

Môžeme byť seriózni…

Adam

Adam je 🐶 z našich predajcov. Chytí ju a nepustí. Často sa však stáva, že mu zákazníci nakoniec poďakujú za to, že ich chytil. A nakoniec sme to urobili aj my 💪

Hecing2

Podnikové hecovanie – práve oznámené KPI vyvolávajú pobavenie aj zúfalstvo. Ale my meníme zúfalstvo na odhodlanie! 💪

PAvel

Paul. Nenápadný vzhľad, výrazný talent a vzťah k UX. Od prvého dňa, keď začal, nenechal nikoho na pochybách, že redizajn aplikácie je v naozaj dobrých rukách.

Sme zdravo drzí

Čo pre nás znamená zdravá dravosť? Napríklad, že otvárame témy, ktoré sú vo svete ľudských zdrojov trochu tabu alebo kontroverzné. Radi dávame najavo, že sa „nebojíme“, a to sa prejavuje v našej internej aj externej komunikácii.

- Naše hodnoty
Terka (1)

Naša Terka je zdravotník. Pomáha novým zákazníkom bezpečne zvládnuť často náročný prechod z papierovej na digitálnu formu. Má prax ako nikto iný. Je to skutočná záchrankyňa 🩸

Aris (1)

Psy sú veľkými priateľmi Sloneekovcov. Aris je však trochu iný. Je certifikovaný záchranár🫶

Board (1)
Nika

Nika je ďalšia šikovná žena v oddelení vývoja. Rada objavuje morský svet pri potápaní a energiu si dobíja pri prechádzkach alebo skákaní na trampolíne:)

richard

Richard je obchodník ako remeň. Vyrába sa aj v Beskydách. Drsný, ale krásny. A možno práve preto miluje turistiku, cestovanie a… pitie rumu 🥃