Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom

Kto by nepočul o pojme rovnováha medzi pracovným a súkromným životom? V súčasnosti je viac ako kedykoľvek predtým dôležité, aby každý zamestnanec dokázal nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Ako to však dosiahnuť? Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je veľmi široký – a tiež veľmi subjektívny – fenomén, a preto nie je možné poskytnúť „univerzálne“ usmernenie. Každá spoločnosť však môže prostredníctvom cielených prostriedkov, metód a podpornej firemnej kultúry významne prispieť k tomu, aby sa jej zamestnanci cítili šťastnejší.

Medzi nástroje na dosiahnutie optimálnej rovnováhy patrí flexibilná práca, práca na diaľku, práca na diaľku, pravidelná spätná väzba od zamestnancov, individuálny a ľudský prístup a predovšetkým rešpektovanie osobného života zamestnanca.

V spoločnosti Sloneek sme presvedčení, že zamestnávatelia by sa nemali zbavovať zodpovednosti za spokojnosť svojich zamestnancov s rovnováhou medzi pracovným a súkromným životom, pretože ich prístup má na ňu veľký vplyv. 🙂 Štúdie tiež opakovane potvrdili, že spokojný zamestnanec prináša spoločnosti oveľa vyššiu produktivitu a prosperitu.

 

Sme tu pre vás

Môžeme vám pomôcť?

Naši odborníci vám odpovedia na všetky otázky, prevedú vás systémom Sloneek a pomôžu vám transformovať vaše HR na moderné komplexné riešenie.

  • Špičkový onboarding
  • Predstavenie všetkých funkcionalít
  • Prezentácia a ponuka vášmu HR na mieru
  • Odpovieme na všetky otázky
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechajte nám kontakt, ozveme sa vám.