Personálny systém

HR systém (alebo HRIS či HR systém) je digitálna platforma určená pre HR profesionálov a HR špecialistov, ktorí im pomôžu efektívne riadiť personálnu a mzdovú agendu všetkých zamestnancov. Tieto systémy vám umožňujú spracúvať a poskytovať relevantné údaje potrebné na riadenie vašich zamestnancov.

Personálny systém sleduje celý proces zamestnávania, od náboru a nástupu, cez rozvoj a odmeňovanie až po odchod zamestnanca. Medzi funkcie týchto systémov patrí registrácia životopisov uchádzačov, registrácia zamestnancov a ich pozícií v spoločnosti, registrácia opisov pracovných miest a kompetencií a spracovanie miezd a benefitov,
záznamy o dochádzke
, cesty a dovolenky, plány rozvoja a hodnotenia a ukončenie pracovného pomeru.

Výhodou personálneho systému je, že umožňuje digitálnu správu informácií, čo urýchľuje prácu a umožňuje jednoduchý prístup k údajom potrebným na strategické rozhodnutia v oblasti ľudských zdrojov. Tieto informácie môžete získať z ľubovoľného miesta.

Sme tu pre vás

Môžeme vám pomôcť?

Naši odborníci vám odpovedia na všetky otázky, prevedú vás systémom Sloneek a pomôžu vám transformovať vaše HR na moderné komplexné riešenie.

  • Špičkový onboarding
  • Predstavenie všetkých funkcionalít
  • Prezentácia a ponuka vášmu HR na mieru
  • Odpovieme na všetky otázky
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zanechajte nám kontakt, ozveme sa vám.