ic_webinar
Prihláste sa na pravidelný webinár pre nových zákazníkov.
Na webinári Vás zoznámime s prvými krokmi v aplikácii a dostane sa aj na Vaše otázky a odpovede.
Prihláste sa na pravidelný webinár pre nových zákazníkov. Prihlásiť
  • Evidencia pracovného času
  • Zavedenie poriadku do administratívy
  • Evidencia odpracovanej doby
  • Dochádzka pre zamestnancov aj študentov
  • Ospravedlnenie neprítomnosti žiakov
  • Pracovné výkazy
  • Evidencia zápožičiek

Dochádzka pre zamestnancov aj študentov

Sloneekova dochádzka patrí k najflexibilnejším na trhu a aktuálne nasadenie v mnohých vzdelávacích inštitúciách potvrdzuje, že je pre nich vhodná. Pomocou modulu Dochádzka je veľmi ľahké zadávať príchody a odchody – máme pre to veľa možností, napríklad terminál a čipové karty, webová aj mobilná aplikácia, alebo aj najmodernejšie plne automatické zaznamenávanie dochádzky pomocou skenovania počítačovej siete inštitúcie.

‍Rovnaký modul Dochádzka je možné s úspechom použiť aj pre monitoring dochádzky študentov, alebo napríklad členov detských skupín. Často tento typ dochádzky vyžadujú poskytovatelia dotácií na vzdelávacie zariadenia.

Ospravedlnenie neprítomnosti žiakov

Modul Aktivity môže byť použitý aj pre zaznamenávanie ospravedlnení žiakov. V takom prípade sú rodičom pridelené prístupové údaje do aplikácie, kde v prehľadnom kalendári modulu Aktivity vytvorí udalosť, ktorá bude ihneď zdieľaná so zodpovedajúcim triednym učiteľom alebo vedúcim skupiny. Ten danú udalosť môže schváliť a poskytnúť tak rodičom spätnú väzbu o prijatí ospravedlnenia. K týmto elektronickým ospravedlnenkám je možné pripájať aj komentáre a súbory – napríklad potvrdenie od lekára.

 

Evidencia zápožičiek

V Sloneekovi môžete evidovať zápožičky najrôznejšieho vybavenia, vrátane kníh. Sloneek spolupracuje s bežnými čítačkami čiarových kódov, takže pomocou modulu Pomôcky môžete zo Sloneeka v priebehu pár okamihov urobiť nástroj pre Vašu školskú knižnicu.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Horovic

“Sloneek pomohol digitalizovať a zjednodušiť mnohé HR procesy v našej skupine, a tým znížiť celkové TCO. Zároveň zdieľajú našu spoločnú IT víziu: pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.“

MICHAEL HOROVIČ

Digital & Data Director | EDUA Group

Potrebujete osobne prediskutovať vhodnosť nasadenia vo vašej spoločnosti? Napíšte mi.

Jozef avatar
Jozef Pokrivčák , Customer Whisperer